Responsive image

SÜREÇLER


Planlama, tasarım, pazarlama, modelhane, üretim, kalite kontrol ve paketleme departmanlarını kapsayan tecrübeli merkez ekibimizin yanı sıra; kumaş, aksesuar, baskı, nakış gibi tedarik zincirinin üretim bandına gelen her bir noktasını kendi iç bünye imalatımıza ek olarak teknik ve sosyal uygunluğu denetlenip onaylanmış fason atölyeler ile birlikte üretimimizi uluslar arası standartlara uygun koşullar altında ve zamanında yapmaya birincil seviyede önem vermekteyiz.

Üretim Aralığımız

Bay ve Bayan giyim üzerine Denim, Denim Ceket, Denim Şort, Denim Elbise, Denim Takımlar, Pantolon, T-shirt, Ceket, Gömlek, Etek, Eşofman Takım, Kombinezon Kazak ve daha bir çok hazır giyim grubunda üretim yapmaktayız.

PLANLAMA


İş ortaklarımızın rekabetçi fiyat ve hızlı termin beklentilerine cevap verebilmek, ayrıca bunu işletmenin kaynaklarını en iyi şekilde kullanarak ve karlılığı en üst düzeyde tutarak gerçekleştirmek ancak kapsamlı ve detaylı bir üretim planlama ve kontrol, stok ve malzeme yönetimi, doğru fason/ iç üretim kararları ve fabrikanın tüm çalışanlarının sahiplenebileceği bir kalite yönetim sistemi ile mümkün olabilir.

Bu amaçlarla üretim planlama ve kontrol yaklaşımı ile önce makro düzeyde üretim planlarını yapar, daha sonra da mikro düzeyde üretim kontrolü ile gerçekleşen üretimin planlara uygunluğu takip eder ve aksaklıkları gideririz. Bu sayede müşterilerimizin sipariş- üretim-stok-tedarikleri arasında verimli ve akıcı bir dengenin oluşturulmasını sağlar.
Responsive image

Responsive image

İŞ GELİŞTİRME / TEDARİK


Firmamız, istenildiği takdirde gerek ulusal, gerek uluslararası tedarikçilerden kumaş ve aksesuar satın alımında güçlü global tedarik ağına sahiptir. Ürün geliştirme departmanımız, tecrübeli teknik ve tedarik ekiplerimiz ile birlikte özel kaliteler, ürün ve üretim süreçleri geliştirmek için çalışmaktadır.

İş ortaklarımızın sürekli değişen ihtiyaçlarını etkili bir şekilde öngörerek, trendlerin doğru şekilde analiz edilmesi sayesinde, her türlü yeniliği iş ortaklarımızın rekabetçi fiyat beklentisini göz önünde bulundurarak çalışmalarımıza değer katıyor, ürün geliştirmenin her aşamasında, yüksek müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güven Saygı Şeffaflık

Müşterilerimiz bizi sadece tedarikçi, biz de onları sadece müşteri olarak görmemekte, uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler kurarak, birbirimizi iş ortağı olarak değerlendirmekteyiz. Tedarikçilerimiz ve fason çalıştığımız firmalar ile olan ilişkilerimizi de aynı bakış açısı ile geliştiriyoruz.

MODELHANE


Modelhane bölümümüz; hızlı servisi, sektördeki uzman çalışanları, özel tasarım ve ürün geliştirme bölümleri ve bilgisayarlı kalıp sistemi ile işletmemizin en güçlü bölümlerindendir. Deneyimli kadromuz, müşteriden gelen modelleri, sahip olduğu teknolojiyi kullanarak, kumaş özelliklerine göre kesime hazır kalıplara dönüştürür. Hem kalıp, hem de maliyet aşamasında bilgisayar teknolojisini kullanarak, numunelerini modelhaneye tahsis edilmiş üretim bandında kusursuz olarak en kısa sürede üretip teslim eder.
Responsive image

Responsive image

KESİM


Teknolojik kesim ve serme makinalarımız 30.000 adet/gün kapasitesine sahiptir. Hassasiyet ve hız gerektiren kesimde tam otomatik bilgisayarlı kesim sistemleri kullanılmakta, kalıp hazırlanmasından pastal oluşturulmasına, kumaşın serilmesinden kesilmesine tüm aşamalar bilgisayar kontrolünde yapılmaktadır.

Bilgisayarlı cutter sistemi ile en ufak bir ölçü hatası olmadan ve en ufak parçaları dahil detaylı ve doğru bir şekilde keserek dikim öncesi tasnif işlemi ile beraber eksiksiz bir şekilde kesim işlemi yapılmaktadır.

DİKİM


Tecrübeli ve yetenekli makine operatörleri rekabette en önemli avantajını oluşturmaktadır. 20 yılı aşkın deneyim ve uluslararası en kaliteli markalar ile uzun yıllar çalışmanın verdiği tecrübe ile elde edilebilecek en yüksek kaliteyi hedef edinerek müşterilerine hizmet sunmaktadır. Dikim bölümümüz zamanında teslimat ve en yüksek kalitede üretim yapmaktır. Periyodik personel eğitimleri sonucunda yüksek üretim kalitesini standart hale getirmiş örnek gösterilen öncü bir konfeksiyon tesisidir.
Responsive image

Responsive image

YIKAMA


Giysi yıkama işlemleri, kimyasal yıkama işlemi, ıslak yıkama işlemi, kuru veya mekanik yıkama işlemi ile kârlı ve camsı bir görünüm sağlayarak ürünlerin pazarda avantaj sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Bu uygulamalar farklı tipte ürün elde etmek için çok farklı yıkama prosesleri içermektedir. Bu sayede, ıslak ve kuru yıkama işlemlerinin giysiler üzerinde istenilen bir etki oluşturmak amacıyla fiziksel ve kimyasal etkilerinin değişimini göstermektedir.

ÜTÜ PAKETLEME


Bu uygulamalar farklı tipte ürün elde etmek için çok farklı yıkama prosesleri içermektedir. Bu sayede, ıslak ve kuru yıkama işlemlerinin giysiler üzerinde istenilen bir etki oluşturmak amacıyla fiziksel ve kimyasal etkilerinin değişimini göstermektedir.

Kendi bünyemizde nihai tüketiciyi memnun etmek amacı ile kalite standartlarını karşılayan, metal dedektörden geçen, % 100 kontrolü sağlanan 20.000 adet/gün ütü paket kapasitesine sahibiz. Üretimin her aşamasında yapılan kontroller dışında paketlemede sıkı bir son kontrol uygulanarak yıllar içinde oluşturduğumuz müşteri güvenini korumaktayız.
Responsive image

Responsive image

KALİTE KONTROL


Sahip olduğumuz Kalite Yönetim Sistemi müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayabilmemizi sağlamaktadır.

Firmamızda bant içi proses kontrollere ve bant sonu kalite kontrollere ilaveten, müşterilerimizin belirlediği kurallar ile sevkiyat öncesi kusursuz ürünün müşterilerimize ulaştırılması için titizlikle kontrol yapılmaktadır.

Dikim sonrası ön kontrol ve ütü sonrası son kontrol olmak üzere iki bölüme ayrılan Kalite Kontrol bölümümüz 100% müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla her ürünü titizlikle kontrol etmektedir.
Bootstrap
x
Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz.
Bilgi için ÇEREZ POLİTİKAMIZ ve
K.V.K.K. Aydınlatme Metni
Bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım